3 * hviezdičkové apartmány vo Františkovy Lázně

Kompletná ponuka celého ubytovania vo Františkovy Lázně. Nájdite si jeden z hotel, apartmánov a penzióny priamo v meste, alebo aj v okolí Františkovy Lázně, kde nájdeme mestá Mýtinka, Hazlov, Pomezí nad Ohří, Skalná a Lipná.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


3 result nájdené, zobrazené 1 - 3 1 

1. One-Bedroom Apartment in Frantiskovy Lazne StarStarStar

Foto: One-Bedroom Apartment in Frantiskovy Lazne
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Set in Františkovy Lázně in the Karlovy Vary region, One-Bedroom Apartment in Frantiskovy Lazne is a 3-star property boasting free WiFi. The accommodation is 40 km from Klingenthal. The apartment has 1 bedroom, a TV and a fully equipped kitchen that provi


2. Apartment Provence StarStarStar

Foto: Apartment Provence
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
84 %

Apartment Provence se nachází ve Františkových Lázních, 31 km od Mariánských Lázní a 40 km od Karlových Varů. Ubytování poskytuje výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.


3. Green Apartment StarStarStar

Foto: Green Apartment
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
96 %

Green Apartment se nachází ve Františkových lázních, 7 km od hradu Seeberg, a nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště na místě.

Izby

Apartmán
osoby46 - 46 EUR za noc
Dvojlôžková izba s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami
osoby40 - 40 EUR za noc

3 result nájdené, zobrazené 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: